środa, 5 sierpnia 2015

Strona GłównaKochani startujemy z kolejną edycją turnieju, którego celem jest pobudzenie serc ludzi dobrej woli, do zjednoczenia się w walce z biedą. Jak co roku walczymy o dzieci, dla których święta często nie kojarzą się z pachnącą choinką, rodzinną atmosferą i zapachem smakołyków na stole, ale z koszmarem alkoholizmu, ciągłym brakiem poczucia bezpieczeństwa, smutkiem i samotnością. Problem biedy to szerokie pojęcie. Często trudne sytuacje związane są z przyczyn niezależnych od rodziców, czy środowiska, w którym się znajdują. Choroba, tragedia życiowa, toksyczne otoczenie, to tylko jedne z licznych przykładów wpływających na rozwój otaczającej nas biedy. Nie zgadzamy się na to, dlatego chcemy walczyć o lepsze jutro najmłodszych.

Razem z Samaritan's Purse, organizatorami Gwiazdkowej Niespodzianki w Polsce oraz licznymi lokalnymi partnerami docieramy do setek dzieci w naszej okolicy, niosąc radość i pokazując, że jest ktoś, kto o nich pamięta.

Jako szczerze praktykujący chrześcijanie wierzymy, że Jezus nie zapomniał o najmłodszych, a my ludzie możemy być Jego rękami dokonujących małych cudów każdego dnia. Nie chcemy przyglądać się biernie tragedią, które nas otaczają. Dlatego GRAMY! Dla tych co sami bronić się nie mogą.

Startujemy 03 grudnia 2016 o godzinie 9:30 na hali sportowej w Krzyżu Wielkopolskim przy ul. Sienkiewicza 1. O zwycięstwo zawalczy sześć drużyn. Thule Group, Szlachetna Paczka, Zespół Szkół Ogólnokształcących (wicemistrzowie z ubiegłego roku) Brenderup, LZS Relax i drużyna Kościoła Zielonoświątkowego w Krzyżu. Zapowiadają się duże emocje i zacięta walka o tytuł. Po rocznej przerwie wraca Relax, w turnieju zadebiutuje Thule Group, weteranami rozgrywek zaś są Brenderup, Szlachetna Paczka i KZ. Niestety tytułu z ubiegłego roku nie obroni Samsung, który mimo początkowych deklaracji nie weźmie udziału tegorocznych zmaganiach. Całość zmagań pozostanie otwarta dla publiczności. Liczymy na solidny doping naszych drużyn.  Nie może cię tam zabraknąć! 

Do 15 grudnia czekamy na wszystkich chętnych, którzy chcą przygotować paczkę dla najmłodszych lub wesprzeć nas w inny sposób. Znajdziesz nas na naszym fanpage, lub pod którymś z adresów w dziale kontakt.

Załączamy linki do galerii ze zdjęciami z turnieju i finału Gwiazdkowej Niespodzianki w latach ubiegłych:
Turniej Piłki Halowej
Finał GN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz