środa, 1 lutego 2017

Gwiazdkowa Niespodzianka - Lubasz
Dnia 21.01.2017 roku odbyła się II edycja Gwiazdkowej Niespodzianki. Wspaniały czas, niesamowita ekipa prowadząca państwa Dorożała(Łukasz, Judyta, Edward i Lusia) wraz z Maciejem Fialkowskim. 

Po przywitaniu i wprowadzeniu wszystkich zgromadzonych przez Macieja, przeszliśmy do krótkiego słowa zachęty, którym dzieliła się Lusia, następnie śpiewaliśmy kolędy. Kolejnym punktem był długo wyczekiwany czas rozdania paczek i słodka chwila na poczęstunek. 

Ogółem, możemy podsumować wspólny czas, jako bardzo udany. Uśmiech na twarzach dzieci był dla nas bezcenny, a każda paczka pięknym podarunkiem wypełnionym przesłaniem, że ktoś   pamięta o najmłodszych. Cieszymy się z otrzymanych możliwości organizacji przedsięwzięcia na na Sali Wiejskiej. Wierzymy, że przed nami wiele jeszcze takich spotkań, w których doświadczymy moc pozytywnych emocji, przeżyć i doświadczeń. 

Podczas finału w Lubaszu wydaliśmy ponad 70 paczek, reszta została rozdysponowana w ciągu kilku dni. Ogółem około 100 dzieci mogło doświadczyć radości jaką niesie Gwiazdkowa Niespodzianka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz