czwartek, 16 marca 2017

SKD

SKDSobotnie Kluby dla Dzieci (SKD)
W Nowy Rok SKD wchodzi z nowymi pomysłami i pakietem pozytywnej energii! W każdą sobotę od godziny 15:00 przy ul. Wojska Polskiego 24 IIp, prowadzimy niezwykły czas zabaw, interakcji, edukacji i profilaktyki z naszymi najmłodszymi. To właśnie dla nich stworzyliśmy klub, gdzie stronimy od internetu, telefonów komórkowych, a przez zabawę uczymy. Spędzając aktywnie czas z najmłodszymi angażujemy naszych podopiecznych w występy artystyczne i wolontariat.  

W ubiegłych latach nasze pomieszczenia pękały w szwach od uśmiechów zadowolonych dzieci, wierzymy, że w tym roku będzie podobnie, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wieku od 3 do 13 lat.

Realizowane Programy
AlfredRadzi rekomendowany przez Szczecińską policję powstały przy współpracy West Midlands Police
NajwspanialszaPodróż  program będący częścią Gwiazdkowej Niespodzianki, stworzony przez Samaritan's Purse.

Kadra:
Wychowawca: pastor dk. Wojciech Wysopal
Wychowawca pomocniczy: Patryk Karzkowiak
Opiekunowie: Renata Karzkowiak, Wioleta Kubiś, Karolina Studzińska, Elżbieta Wysopal
Kadra Pomocnicza: Ludwika Dorożała, Renata Pajor-Sierszulska

Wesprzyj nas w działaniach

Zostań naszym partnerem
Pomóż w działaniach klubu. Wystarczy, że wejdziesz na naszą zrzutkę i wesprzesz dowolną kwotą! Zajmie to maksymalnie 5min. Każda kwota ma ogromne znaczenie.

Partner społeczny - czemu nie (dla firm)
Zostań firmą, która stanie się naszym partnerem społecznym. Jak co roku pragniemy zorganizować dla naszych podopiecznych tygodniowy lub dwutygodniowy wyjazd wakacyjny. Możesz pomóc w tym przedsięwzięciu udzielając wsparcia finansowego lub w inny sposób. Wystarczy napisać!

Oznacza to, że Twoja firma zyska możliwość reklamy w naszych mediach społecznościowych, stronie www, a także będzie obecna w wysyłanych przez nas wiadomościach e-mail.

Kontakt: kz.krzyzwlkp@gmail.com; tel.: 506318947 lub skorzystaj z formularza po prawej.

Fotogaleria z naszych klubów
Zdjęcia z ubiegłorocznego wyjazdu w góry

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz