środa, 23 sierpnia 2017

Misja 2017


Misja 2017


Trzeba przyznać, że tegoroczna misja, czyli nasze kreatywne działania z mieszkańcami naszej miejscowości były bardzo udane. Kluby dla dzieci jak co roku były naszym sztandarowym zajęciem, gdzie dzieci wspólnie z rodzicami i dziadkami mogli każdego dnia z rana i wieczora spędzać wspólnie czas. Innowacją były eksperymenty naukowe prowadzone prze Patryka Karzkowiak, które bawiły, dziwiły i uczyły. Należy jeszcze wspomnieć o koncertach muzycznych na mieście, wieczornych happeningach i Turnieju Piłkarskim o "Puchar Pastora", gdzie zwyciężyła drużyna "Pompa Team". Nasze dwie drużyny zajęły miejsca II i IV.

Na zakończenie spędziliśmy mega dobry czas na ogrodzie u państwa Wysopal. Grillując, bawiąc się i wspólnie modląc. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom i naszym wolontariuszom.

Wspomnienia Marty
- Nie minął nawet pełen tydzień a już tęsknimy! To były na prawdę wspaniałe 2 tygodnie! Dziękujemy każdemu misjonarzowi, który zdecydował się przyjechać i nas wesprzeć, oraz tym osobom, które wsparły nas finansowo, lub w jakikolwiek inny sposób wsparły nasze działania. Dzięki Wam był to niezapomniany czas dla nas i mamy nadzieję, że dla Was też  Wiedzcie, że zrobiliście wiele dobrego dla tego miasta!

Więcej na naszym fanpage
Turniej
Zdjęcia z misji
Transmisja meczu Kz Krzyż vs Krasnoludy z Bożej Budy
Wieczór świadectw 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz