czwartek, 30 listopada 2017

Solidarni w Walce z Biedą IV

Solidarni w Walce z Biedą IV 


Realizator LZS RELAX
Galeria Zdjęć

Ostatni gwizdek już za nami. Turniej piłki Halowej Solidarni w Walce z Biedą IV oficjalnie został zakończony. Tytuł mistrzowski z rąk drużyny Słoniki(dawny Zespół Szkół Ogólnokształcących) odbił SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING, którzy posiadają na swoim koncie już 3 zwycięstwa. Na drugiej pozycji zameldował się ponownie jak w zeszłym roku zespół BRENDERUP. Trzecie miejsce natomiast po rzutach karnych wyszarpał ZRB Operis.

Sensacje turnieju
Sam turniej obfitował w wiele niespodzianek. Największą sprawiła drużyna KZ Krzyż II Zespół, który pokonał 1:0 drużynę ZRB Operis.
Sensacją turnieju była łączona drużyna Wyższej Szkoły Teologiczno Społecznej w Warszawie i Kościoła Zielonoświątkowego w Krzyżu Wielkopolskim, w której składzie zagrali obcokrajowcy Santiago Arragaida – Argentyna i Domingos Cardoso – Angola.
Zaangażowanie było widoczne na każdym calu, gdyż nie obeszło się bez fauli i przerwy w grze. Niemniej świadczy to o wielki zaangażowaniu każdej z ekip.

Cel
Przede wszystkim liczył się cel, jakim jest zdobycie partnerów i darczyńców na rzecz Gwiazdkowej Niespodzianki. Mówiąc krótko naszym zadaniem jest zebranie świątecznych paczek dla dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji.
- Ten rok jest rekordowy pod względem darczyńców - Przyznaje pastor Wojciech Wysopal. – Cieszymy się również liczby wolontariuszy, którzy w coraz większej ilości przybywają by wesprzeć finał Gwiazdkowej Niespodzianki 2017, który odbędzie się 23 grudnia br.

Tabela turnieju
1. SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING
2. BRENDERUP
3. ZRB OPERIS
4. SŁONIKI
5. RELAX KRZYŻ
6. WSTS I KZ
7. KZ KRZYŻ
8. THULE GROUP
9. KZ KRZYZ ZII
10. MPIF WIELEŃ

Najlepszy strzelec -  Dawid Brzuzka Samsung Electronics Poland Manufacturing
Najlepszy Bramkarz -  Dawid Pelechacz grający w KZ Krzyż II Zespół

W organizacji wzięło udział ponad 30 wolontariuszy i ok. 100 piłkarzy. To świetny wynik. 

Wspierają nas

 
 
   
ZRB Operis oraz MPiF WieleńBrak komentarzy:

Prześlij komentarz