środa, 5 września 2018

Działania Lipiec - Sierpień
Od końca sierpnia 2018 wspieramy projekt, w którym bierze udział nasz partner stowarzyszenie Działaj.Info. Dotyczy on utworzenia w miejscowości Krzyż Wielkopolski pracowni komputerowej, która będzie służyła mieszkańcom i młodzieży, pozwoli kreatywnie spędzać czas i zostanie lokalnym centrum e-sportu dzięki utworzeniu, biorącej udział w turniejach drużyny. 

By wygrać potrzebne są głosy każdej osoby chcącej wesprzeć inicjatywę. Głosować można raz dziennie za pomocą przycisku głosuj lub paragonu, który pochodzić musi ze sklepu P.H. "Zbyszko" w Krzyżu Wielkopolskim.

Zachęcamy do wsparcia inicjatywy, jest o co walczyć, tym bardziej, że wiele osób narzeka w naszej miejscowości, że nic się nie dzieje. Natomiast tym razem wszystko w rękach mieszkańców i sympatyków, więc do dzieła! 

Walczmy razem! Chcesz się przyłączyć? 
Obóz Sportowy Piłka dla Jezusa
07-12.08.2018
Tak jak obiecaliśmy wstawiamy, krótką relację z ostatnich dni na obozie sportowym.
Ogółem rozegraliśmy kilka gierek kontrolnych i dwa sparingi, wyniki podamy poniżej. Oprócz sparingów znaleźliśmy chwilę jak wspominaliśmy wcześniej na pyszne pierożki oraz bujanie się w parku linowym
Każdy dzień składał się z interwałów, później rozpoczynaliśmy trening wytrzymałościowy a popołudniami trening techniczny i gierki kontrolne.

Wyniki Sparingów:
Młodzież Mirostowice Dolne 11:11 
KZ Nowa Sól 7:4

Więcej zdjęć poniżej:


Obóz Dziecięcy w Laskowie
07-12.08.2018

W niedzielę 12.08.2018 roku zakończył się organizowany przez nas obóz dziecięcy w Laskowie. Wiele przeżyliśmy razem i doświadczyliśmy cudownego czasu. Pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Zwłaszcza, że dzieci dały z siebie wszystko, mogliśmy widzieć w nich realną zmianę, jak się przepraszają, współpracują a nawet modlą o siebie wzajemnie. Tyle dobrego można by powiedzieć. Niesamowite talenty, każde uzdolnione w innym kierunku. Niech Bóg ich błogosławi wraz z ich rodzinami.Chrzest nad Maltą

Dnia 30.07.2018 roku nasz Campus Dom Chleba w przeprowadził kolejny w tym roku chrzest 6 osób, które oddały swoje życie Bogu i zawarły z Nim przymierze. Coś wspaniałego, aż serce rośnie!
Więcej na oficjalnym fanpage Dom Chleba.                                            

Turniej Piłkarski
14.07.2018

Turniej w ramach Dni Krzyża Wielkopolskiego. Działo się! Niebawem pełna fotorelacja więc bądźcie czujni 
Ciekawi wyników?
1 - ZRB Operis2 - KZ Krzyż
3 - KZ Piła
4 - KZ Trzcianka
5 - Pompa Team

Dziękujemy partnerom za wsparcie zwłaszcza Działaj.info M-GOK Krzyż Wlkp LZS RELAX oraz panu Andrzejowi Tafelskiemu kierownikowi kompleksu sportowego i Andrzejowi Drab naszemu sędziemu, który był z nami od samego początku do końca, sędziując w pełni poświęcając się wsparciu turnieju.
Więcej zdjęć tutaj


Wakacyjne Kluby Dla Dzieci
Od połowy czerwca do 25 sierpnia 2018 roku nasi wolontariusze prowadzili już drugą edycję wakacyjnych klubów dla dzieci. Był mega czas, frekwencja jak na wakacje dopisała! Każda sobota nasza. Było MEGA!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz