Pastor

Pastor Wojciech Wysopal ur. 01.11.1989 roku.. Pastor Kościoła Zielonoświątkowego w Krzyżu Wielkopolskim od 07.09.2012. Działacz społeczny, duchowny Kościoła Zielonoświątkowego od 22.09.2011, pedagog, katecheta.

Bio
Wojciech od 2008 roku działa w czynnej służbie ewangelizacyjnej, biorąc udział i samemu organizując ewangelizacje uliczne i długoterminowe. Powadzi działalność publicystyczną i własny kanał w mediach społecznościowych. Nie boi się poruszać trudne, często niewygodne w chrześcijaństwie tematy, tj. służba kobiet, postawa w obliczu zagrożenia, rozwód i powtórne małżeństwo, czy kwestie homoseksualizmu. Od 2012 roku działa z trudną młodzieżą i jest pastorem założonego wraz se swoim zespołem Kościoła Zielonoświątkowego w Krzyżu Wielkopolskim. Absolwent WSTS, współzałożyciel i aktualny dyrektor Szkoły Służby.
Działa społecznie na linii walki z przemocą i uzależnieniem -zwłaszcza wśród młodzieży.
Jest mówcą konferencyjnym, usługuje w głównie w Polsce, a jak sam przyznaje w jego sercu jest dążenie do budowania stabilnego, otwartego Kościoła, w którym Bóg w realny sposób zmienia rzeczywistość i wpływa na najbliższe otoczenie. Motywuje i wyzwala do służby ludzi, którzy wcześniej nie byli zaangażowani. Koordynuje i prowadzi  lokalnie liczne projekty ewangelizacyjne i misyjne.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz