Spotkania Religijne

Wielu ludzi w dzisiejszych czasach zapomina, że kościół to nie piękne majestatyczne budowle, przepych i otaczające bogactwa ale przede wszystkim, my zwyczajni ludzie, połączeni niezwyczajną wiarą. Prawdziwe chrześcijaństwo to nie religia i sztuczna pobożność ale rzeczywisty i namacalny styl życia, w którym obecny jest prawdziwy zmartwychwstały Chrystus. Jako ludzie wierzący chcemy spotykać się, modlić i wspólnie czytać Pismo Święte nie tylko w niedzielny poranek lub popołudnie ale tak często jak tylko jest to możliwe. Niniejsze spotkania są odpowiedzą na potrzebę naszej wiary, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych niezależnie od wyznania na spotkania modlitewne i grupy domowe.


                                                       Spotkania Modlitewne
We wszystkie wtorki miesiąca o godzinie 18:00,  przy ul. Staszica 21/1 prowadzimy kilkuminutowy czas modlitwy. Ewangelista Mateusz napisał: Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich. Wierząc w słowa Ewangelisty Mateusza, chcemy przekładać je z suchej teorii na praktykę. Wspólnie modląc się, rozmawiając dostrzegamy potężne działanie Boże, którego jako kościół bardzo potrzebujemy.
-Cytat z Biblii Tysiąclecia (Mt 18,19-20)Grupy dla kobiet
Zapraszamy wszystkie kobiety silne, energiczne, słabe i kruche do udziału w grupach, poświęconych tylko i wyłącznie im. Grupy dla kobiet są fantastycznym czasem, którego nie zastąpią słodycze, dobry film, czy wizyta u psychologa. To czas relaksu, wzajemnego wsparcia regeneracji sił, których tak często brakuje.
Spotkania odbywają się raz w miesiącu, informacje o dokładnych terminach na  facebook.com/krzyzkz oraz pod nr. tel 668581290.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz